Çelik Ranza

çanta sipariş ucuz çanta imalat

Özkoç Ofis  tüm hizmet verdiği alanlarda olduğu gibi çelik ranza imalatında da farkını her zaman müşteriye hissettirmiştir.Öyleki şantiye gruplarında portatif,kurulumu kolay rahat taşınabilirliğiyle ön planda olan şantiye ranzalarının yanında estetik,şık kullanışlı ev tipi ranzalarda üretmekteyiz.Çelik ranzalarımızda önemle üzerinde durduğumuz nokta uzun vadede kullanıma açık şekilde sağlam ergonomik çelik ranza modellerini üretmektir.Çelik ranzalar her alanda rağbet görmektedir.Örneğin yeni kurulacak fabrikaların kentsel dönüşüm profelerinin tüm mimari yapıların kurulumunda mecburi bir şantiye sahası ve personelin kullanacağı şantiye ranzaları mutlak suretle bulunması gerekmektedir.Tüm yurtlarda yurt ranzaları,askeriye alanlarımızda askeriye tipi ranzalarımız,sabit ranzalar,demonte ranzalar,ev tipi lüks ranzalar seri bir şekilde üretmekteyiz.Ucuz çelik ranza,şantiye ranzası,yurt ranzası,çelik dolap , çelik ranza, ofis mobilyaları gibi alanlarda da hizmet vermektedir.


 

Çelik ranzalarda sağlamlık ve uzun ömür çok önemlidir ve yüksek kaliteye sahip olmalıdır. 


Kaliteli malzemenin kaliteli ürünler konusunda önemli bir basamak olduğunun farkında olan firmamızda boya kalitesine özen göstermek de bu anlayışın neticesinde ortaya çıkmıştır. Kalitesiz işçilik kusurları ile de birleşince kısa zaman sonra kabarmalar ve deformasyonlar gösterebilmektedir. Firmamız çelik ranza üretiminde birinci sınıf niteliğe sahip işyerimizde ve üretim alanımızda steril bir ortamda uygulanmaktadır. Bu yöntem sayesinde boyanın özellikle nem, ısı ve toz gibi çevresel faktörlere karşı dayanım gücü artmakta böylece boya hem dolap gövdesini tam olarak koruyabilmekte hem de uzun ömürlü dekoratif bir duruş sergileyebilmektedir.

 

Çelik ranza siparişleriniz için farklı ölçü , desen, renk seçeneklerine sahip olduğumuzu bilmenizi isteriz. Kurumunuzun tercihine  uygun bir renk tercih edebileceğiniz demir veya çelik ranza çeşitlerimizi inceleyebilirsiniz.Bu sayede hem kaliteli hem de şık bir duruşa sahip tek veya çift kişilik çelik ranzalara sahip olabilirsiniz...

 

Firmamız bünyesinde çalışan personelimiz alanında uzmandır. Tasarım, görsellik,estetik,dizayn işleme sektörünün tecrübeli personelleri ile çalışmaktayız. Bunun yanında firmamız gerek hizmet içi eğitim uygulamaları gerekse kullandığı son teknolojiye sahip metal işleme,üretim makineleri ile işçilik kalitesini artırmıştır. Çelik ve demir ranzalarımız için uygun fiyat ve kalite prensibimizdir. Adana, Adıyaman , Afyonkarahisar , Ağrı , Aksaray , Amasya , Ankara , Antalya , Ardahan , Artvin , Aydın , Balıkesir , Bartın , Batman , Bayburt , Bilecik , Bingöl , Bitlis , Bolu , Burdur , Bursa , Çanakkale , Çankırı , Çorum , Denizli , Diyarbakır , Düzce , Edirne , Elazığ , Erzincan ,Erzurum , Eskişehir ,Gaziantep , Giresun , Gümüşhane , Hakkari , Hatay , Iğdır , Isparta , İstanbul , İzmir , Kahramanmaraş , Karabük , Karaman , Kars , Kastamonu ,Kayseri , Kırıkkale ,Kırklareli , Kırşehir, Kilis ,Kocaeli , Konya , Kütahya , Malatya , Manisa, Mardin , Mersin , Muğla , Muş, Nevşehir, Niğde, Ordu, Osmaniye , Rize , Sakarya , Samsun , Siirt , Sinop , Sivas , ŞanlıUrfa , Şırnak , Tekirdağ , Tokat , Trabzon , Tunceli , Uşak , Van , Yalova , Yozgat , Zonguldak  diğer iller için bizimle irtibata geçebilirsiniz. 


ETİKETLER

Öz Koç Ofis Büro Çelik Ranza Çelik ranza, Çelik Ranza İmalatı , Çelik ranza fiyatları,Öz Koç Ofis Büro Çelik Ranza Çelik ranza, Çelik Ranza İmalatı , Çelik ranza fiyatları,İstanbul Çelik Ranza, Ankara Çelik Ranza İmaları, Askeri Ranza imalatı

whatsapp İletişim

Anasayfa  |  Kargolama  |  Firmamız  |  Tavsiyeler  |  İletişim

Copyright 2019 www.celikranzalar.com Tüm hakları saklıdır.

Aktif Ziyaretçi 1 Dün   90 Bugün 25 Toplam Tekil 117343
Çelik Dolap

Çelik ranza